Szanowni Państwo

Serdecznie zapraszamy do lektury naszego najnowszego newslettera. W pierwszej części mogą Państwo zapoznać się z interesującymi materiałami w postaci webinariów, wywiadów lub artykułów, dotyczących najnowszych osiągnięć technologicznych lub badań z wykorzystaniem rozwiązań od naszych partnerów. W drugiej części prezentujemy nowości produktowe od firmy Illumina oraz Devyser.

Życzymy milej lektury!
Webinarium na żądanie
Nowy wymiar multiomiki przestrzennej
W ramach webinarium, prelegenci opowiedzą o wykorzystaniu urządzenia CytAssit w podejściu multimodalnym, dotyczącym równoczesnego badania transkryptomu, białek oraz analiz histologicznych na pojedynczym skrawku tkanki.
Wywiad
Doświadczenia z użytkowania NextSeq 2000
W przeprowadzonej rozmowie, Tomas Szemes z Parku Naukowego Uniwersytetu Komeńskiego opowiada o swoich doświadczeniach z użytkowania NextSeq 2000 w kontekście między innymi analiz wykonywanych na poczet wsparcia w walce z pandemią Covid-19.
Zrozumieć IVDR
Wywiad, przeprowadzony przez Illumina z Erikiem Vollebregtem z Axon Lawyers, pozwalający poznać jego spojrzenie na nowe przepisy dotyczące diagnostyki in vitro (IVDR) i ich znaczenie dla laboratoriów klinicznych.
Analiza wariantów WES oraz genomu mitochondrialnego w jednej procedurze!
Illumina DNA Prep with Exome 2.0 Plus Enrichment zapewnia ekonomiczne sekwencjonowanie całych ludzkich eksomów (WES) z wyjątkową wydajnością i jakością danych. Łatwe w użyciu rozwiązanie do przygotowywania i wzbogacania bibliotek jest częścią kompleksowego cyklu pracy, który obejmuje etapy od przygotowania próbek do sporządzenia raportu wskazującego na wykryte warianty genetyczne.
Nowe rozwiązania do Devyser
BRCA PALB2 oraz LychchFAP
Z radością informujemy o wprowadzeniu na rynek dwóch nowych produktów od naszego partnera, firmy Devyser. Wspomniane rozwiązania to: Devyser LynchFAP i Devyser BRCA PALB2. Najnowsze zestawy oferują wydajną, ukierunkowaną i pewną analizę genów związanych ze zwiększonym ryzykiem zachorowania na raka – między innymi zespół Lyncha oraz rak piersi i jajnika.

Telefon: 22 552 67 16

Email: biuro@analitykgenetyka.pl

Analityk Genetyka Unrug Wójtowicz s.k.
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

tel. aplikacje:
+48 22 299 50 30

www.analitykgenetyka.pl