Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy do lektury naszego najnowszego newslettera. Tym razem główne tematy dotyczą nowości w portfolio Hamilton oraz Magtivio.
Życzymy milej lektury!
Perspektywy wykorzystania sekwencjonowania całogenomowego (WGS) w pediatrii
W ramach webinarium prof. David Rowich (Department of Peadiatrics, Cambridge University) omawia proces wdrożenia WGS w klinikach intensywnej terapii i neurologii do szybkiej diagnozy u dzieci, których pierwsze symptomy wskazują na choroby o podłożu genetycznym.
Zawansowane, kompleksowe panele genomowe dla nowotworów szpikowych
Podczas prelekcji, Wojciech Swat, dyrektor medyczny działu genomiki nowotworów i patologii molekularnej w GenPath, podzieli się doświadczeniami z wykorzystaniem paneli NGS zaprojektowanych w oparciu o technologię AMP (Anchored Multiplex PCR) – FusionPlex oraz VariantPlex do diagnozy, stratyfikacji ryzyka oraz oceny rokowania w przypadkach nowotworów krwi.
Addressing mRNA Bottlenecks in Cancer Immunotherapy Workflow
Materiał omawia aspekty związane z problemami typu „wąskie gardło” w tradycyjnej procedurze syntezy mRNA i przedstawia sposoby automatyzacji biologii syntetycznej w zwiększeniu wydajności i zakresu terapii adoptywnej komórkami T i przepływów pracy związanych z odkrywaniem szczepionek.
Zestaw MagSi-DNA FFPE jest przeznaczony do izolacji genomowego DNA ze skrawków tkanek FFPE ssaków. Czas przygotowania 96 próbek wynosi około 40 minut bez uwzględniania dodatkowego etapu usuwania parafiny i inkubacji z lizą. Dzięki dostępności protokołów oraz dedykowanych materiałów zużywalnych, rozwiązanie można z łatwością zastosować na urządzeniach typu PurePrep, KingFisher, MagMax lub zoptymalizować na platformach marki Hamilton lub ...
Nowość! NGS STARlet teraz dostępny w wersji RUO!
Obecnie kluczowym elementem procedury sekwencjonowania nowej generacji (NGS) jest automatyzacja procesów przygotowywania bibliotek, aby cały proces był bezpieczny i odtwarzalny, również dla małej liczby próbek. Hamilton Robotics wychodzi naprzeciw tym potrzebom poprzez specjalnie zaprojektowany niskoprzepustowy system NGS STARlet, do przygotowywania bibliotek NGS. Rozwiązanie to oszczędza czas i cenną przestrzeń laboratoryjną oraz zwiększa wydajność przy jednoczesnej...

Telefon: 22 552 67 16

Email: biuro@analitykgenetyka.pl

Analityk Genetyka Unrug Wójtowicz s.k.
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

tel. aplikacje:
+48 22 299 50 30

www.analitykgenetyka.pl