Wydarzenie od 10X Genomics – prezentacja Xenium In Situ.

Bądź częścią rewolucji technologicznej w obrazowaniu in situ, która zmienia nasze rozumienie biologii! Dołącz do wydarzenia które odbędzie się 15 listopada i w ramach którego będzie można poznać nową platformę Xenium, która została stworzona aby wesprzeć naukowców w głębszym zrozumienie struktury i funkcji komórek poprzez ekspresję genów z rozdzielczością subkomórkową.

Podczas tego ekscytującego wydarzenia, poznasz wszechstronne i przyjazne dla użytkownika urządzenia oraz dostosowane i konfigurowalne panele a także wsparcie i doświadczenie ekspertów. Dodatkowo, podczas wydarzenie będzie można sprawdzić jak Xenium In Situ pozwala udoskonalić i zweryfikować wiedzę biologiczną, ujawnioną dzięki analizie pojedynczych komórek lub/i analizie przestrzennej.

Wydarzenie odbędzie się w łączonej formie – on-line oraz stacjonarnie. Osoby które dołączą do wydarzenia stacjonarnego, będą miały okazję spotkać się z innymi naukowcami i połączyć z ekspertami w dziedzinie biologii przestrzennej.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji - https://pages.10xgenomics.com/smr-2022-11-event-p_xenium_portfolio-emea-xenium-launch-event_lp.html?src=email&utm_medium=email&lss=internal&utm_source=internal&cnm=smr-2022-11-event-p_xenium_portfolio-emea-xenium-launch-event&utm_campaign=smr-2022-11-event-p_xenium_portfolio-emea-xenium-launch-event&useroffertype=event&userresearcharea=ra_g&userregion=emea&userrecipient=internal&mktouserid=