Webinarium 10X Genomics.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seminarium dotyczącym transkryptomiki przestrzennej pt..: „Xenium makes high-performance in situ easy: From simple workflow to powerful visualization”, które odbędzie się 28 września o godzinie 11:00.

Podczas seminarium dowiemy się jak platforma Xenium In situ jednocześnie umożliwia analiz typu single cell oraz spatial in situ. Dzięki subkomórkowej rozdzielczości możemy analizować setki transkryptów RNA w każdej pojedynczej komórce tkanki, i jednocześnie uzyskać pełną informację na temat przestrzennego ułożenia subpopulacji komórkowych w tkance. W bardzo niedalekiej przyszłości wykorzystując platformę Xenium In situ będziemy mogli przeanalizować jednocześnie na tym samym skrawku tkanki tysiące transkryptów RNA jak i białka powierzchniowe.

Link do rejestracji poniżej

https://pages.10xgenomics.com/wbr-2023-09-event-emea-educational-series-xenium_lp.html?utm_medium=email&utm_source=internal&utm_term=es-2023-09-event-emea-educational-series-xenium&utm_content=event&utm_campaign=7011P0000017mIgQAI&mktouserid=5154127