AmpliSeq for Illumina – wyjątkowa oferta na celowane panele genetyczne NGS.
AmpliSeq for Illumina to celowane panele genetyczne NGS oparte o metodologię multipleks PCR. W połączeniu z technologią sekwencjonowania przez syntezę (SBS), rozwiązanie to skierowane jest głownie do laboratoriów wymagających wysokiej jakości danych, gdzie wiodącymi tematami badawczymi są onkologia oraz schorzenia o podłożu genetycznym.
- szybki i prosty protokół przygotowania bibliotek. Całkowity czas to około 5 godzin w tym tylko 1,5 godziny na prace manualne.
- elastyczność w kontekście wyboru regionów, które mają podlegać analizie. Dostępne są gotowe rozwiązania ale również takie, które możemy swobodnie dostosowywać do własnych potrzeb i wymogów.
- szerokie spektrum badanych wariantów. W zależności od panelu mogą to być fuzje, CNV, SNV, indels oraz warianty splicingowe.
Panele AmpliSeq for Illumina oferowane są w kilku różnych wariantach. Pierwszym z nich są gotowe panele genetyczne ze zdefiniowanymi regionami w obrębie genów (np. AmpliSeq for Illumina BRCA Panel, Myleoid Panel, Exome Panel, Comprehensive Cancer Panel itp.). Inne warianty, które oferuje Illumina, to:
CUSTOM PANELS pozwalające na zupełną dowolność dotyczącą projektu;
ON-DEMAND PANELS, które dają możliwość projektów w obrębie 5000 przetestowanych genów;
COMMUNITY PANELS, które zostały zaprojektowane przez grupy doświadczonych naukowców w kontekście konkretnych projektów (np. Dermatology Research, Neurological, Epilepsy, Ebola i wiele innych) i których zawartość można nie tylko wykorzystać w pierwotnej postaci ale także modyfikować pod kątem własnego doświadczenia i potrzeb.
Możliwości jakie oferuje AmpliSeq for Illumina jest naprawdę bardzo dużo. Warto sprawdzić czy jedna z opisanych powyżej opcji nie jest odpowiedzią na problem, z którym w tym momencie się zmagamy. Tym bardziej, że do końca czerwca 2019 roku, można skorzystać z ciekawej opcji, która pozwala zmniejszyć koszty inwestycji w panele AmpliSeq for Illumina aż o 40%. Ograniczona czasowo propozycja obejmuje wszystkie warianty tych paneli oraz niektóre komponenty potrzebne do przygotowania bibliotek, Library PLUS na 24 lub 96 reakcji.
biuro@analitykgenetyka.pl
lub pod numerem telefonu :
22 552 67 16

Adres:

Analityk Genetyka sp. z o.o. sp.k.

Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

tel.: +48 22 552 67 16

fax: +48 22 552 67 30

tel. aplikacje: +48 22 299 50 30

www.analitykgenetyka.pl

biuro@analitykgenetyka.pl