Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym newsletterem. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w nim wiele ciekawych oraz inspirujących informacji. Zapraszamy również do śledzenia aktualności o najnowszych rozwiązaniach z pośrednictwem LinkedIn oraz Facebook.
Miłej lektury,
Dokument międzynarodowej grupy badawczej, która zidentyfikowała m.in. 13 loci oraz miejsca w ludzkim genomie istotnie powiązanych z zakażeniem SARS-CoV-2 oraz objawami choroby.
SEQUENCING IN CELL BIOLOGY
- THE HISTORY AND PROMISE FOR THE FUTURE
Materiał dotyczący kluczowych koncepcji związanych z procesem sekwencjonowania w tym sekwencjonowania pojedynczej komórki.
THE UTILITY AND POTENTIAL OF
COMPREHENSIVE GENOMIC PROFILING
Materiał o kompleksowym profilowaniu genomowym w identyfikacji biomarkerów nowotworowych oraz ukierunkowanym leczeniu onkologicznym.
GENETIC HISTORY AND ADAPTATION OF
RUSSIAN CATTLE BREEDS
Wyjaśnienie adaptacji do ekstremalnie niskich temperatur rosyjskich ras bydła przy pomocy genotypowania i sekwencjonowania całogenomowego.
W ofercie firmy Analityk Genetyka pojawiły się nowe wersje paneli FusionPlex do analizy wybranych wariantów somatycznych, występujących w guzach litych i mięsakach. Panele zostały zaktualizowane w oparciu o rekomendacje instytucji działających w obszarze onkologii precyzyjnej i leczenia ukierunkowanego. FusionPlex to rozwiązanie od lat docenianie przez specjalistów zajmujących się diagnostyką onkologiczną i badaniami nad poszukiwaniem nowych markerów molekularnych…
Helisnki, Finlandia, Czerwiec 2021. Euformatics, firma zajmująca się oprogramowaniem bioinformatycznym, dostarczająca wiodące na świecie narzędzia do interpretacji i kontroli jakości danych NGS (QC), w porozumieniu z polskim dystrybutorem Analityk Genetyka, rozszerza swoją sieć europejskich partnerów dystrybucyjnych. Zawarta umowa pozwala na udostępnianie oprogramowania Euformatics w polskich laboratoriach NGS. Chodzi między innymi o oprogramowanie omnomicsNGS z oznaczeniem CE, służące do interpretacji i raportowania wariantów, omnomicsQ do kontroli jakości danych oraz moduł omnomicsV do walidacji testów genetycznych…
W obszarze biologii molekularnej wyniki przeprowadzonych eksperymentów zależą w bardzo dużym stopniu od jakości użytego materiału wstępnego. Próbki o niskiej jakości, np. zawierające wysoki udział martwych komórek lub zanieczyszczeń, doprowadzą do wyników ograniczających interpretację. W efekcie, zaburzony obraz może doprowadzić do powtórzenia całego eksperymentu. Dzięki wykorzystaniu platformy LeviCell do separacji komórek, problem z niską jakością materiału wejściowego służącego do dalszych analiz, może zostać zminimalizowany. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii lewitacji, która nie wymaga dodatkowego znakowania lub barwienia…
Telefon : 22 552 67 16
Email : biuro@analitykgenetyka.pl

Adres:

Analityk Genetyka sp. z o. o. sp. k.

Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

tel.: +48 22 552 67 16

fax: +48 22 552 67 30


tel. aplikacje:
+48 22 299 50 30

www.analitykgenetyka.pl