Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym newsletterem. Mamy nadzieję, że znajdą Państwo w nim wiele ciekawych oraz inspirujących informacji. Zapraszamy również do śledzenia aktualności o najnowszych rozwiązaniach z pośrednictwem LinkedIn oraz Facebook.
Miłej lektury,
WYKORZYSTANIE WGS W DIAGNOSTYCE
CHORÓB RZADKICH
W The New England Journal of Medicine zaprezentowano raport przedstawiający wyniki i wnioski z przeprowadzonego badania pilotażowego dotyczącego wpływu wykorzystania sekwencjonowania pełnogenomowego w kontekście diagnostyki chorób rzadkich i funkcjonowania takiego podejścia w publicznym systemie opieki zdrowotnej.
Badanie pilotażowe zakładało przebadanie 4660 osób wśród których występowało 161 zaburzeń obejmujących szerokie spektrum chorób rzadkich.
E-BOOK – MULTI-OMIKA W BADANIACH BIOLOGII
NOWOTWORÓW
Dokument zawierający przykłady z literatury naukowej pokazujące praktyczne zastosowanie multi-omiki w badaniach związanych z biologią nowotworów.
DIAGNOSTYKA NIEDROBNOKOMÓRKOWEGO RAKA PŁUC Z WYKORZYSTANIEM PROFILOWANIA GENOMOWEGO
Materiał ukazujący wystąpienie specjalistów z obszaru diagnostyki i leczenia nowotworów podczas European Society for Medical Oncology a także prezentację najnowszego rozwiązania do profilowania genomowego nowotworów z certyfikacją CE-IVD.
KLASYFIKACJA GUZÓW MÓZGU W OPARCIU
O PROFIL METYLACJI
Webinarium On-Demand prezentujące doświadczenia, którymi dzieli się dr Matija Snuderl z NYU Langone Health w obszarze klinicznego zastosowania klasyfikacji guzów mózgu na podstawie profilu metylacyjnego.
Oprogramowanie omnomicsNGS
z certyfikacją CE-IVD.
OmnomicsNGS to oprogramowanie zaprojektowane przez specjalistów z firmy Euformatics, którzy chcieli oddać w ręce użytkowników narzędzie do analizy danych NGS, charakteryzujące się elastycznością, łatwością stosowania ale przede wszystkim wysokimi standardami jakości. Efekty wysiłków włożonych przez firmę Euformatics widoczne były już od kilku lat, od niedawna natomiast możemy obserwować zwieńczenie tego procesu w postaci przyznanej certyfikacji CE-IVD dla omnomicsNGS. Czym charakteryzuje się to narzędzie?
Innowacyjne rozwiązania w ofercie LevitasBio.
Firma LevitasBio ogłosiła rozszerzenie portfolio produktowego, rozwijanego w oparciu o technologię lewitacji magnetycznej, pozwalającej na separację komórek bez stosowania barwników i dodatkowych markerów. Nowe linie produktów umożliwią naukowcom lepszą charakterystykę próbek ludzkich, zwierzęcych oraz roślinnych w obszarach badawczych w których właściwe przygotowanie i separacja komórek mają szczególne znaczenie.
Synteza mRNA ze zintegrowaną technologią cappingu CleanCap mRNA.
Nasz partner, firma Codex DNA ogłasza rozszerzenie portfolio produktów do syntezy mRNA BioXp™ o zestaw do syntezy mRNA BioXp™ ze zintegrowaną technologią cappingu CleanCap® mRNA!
Rozwój pandemii COVID-19 podkreślił znaczenie wydajnego tworzenia solidnych, niezawodnych szczepionek oraz terapii opartych o technologię mRNA. Dotychczas stosowane w laboratoriach wieloetapowe, ręczne procesy syntezy mRNA wiązały się długimi terminami realizacji i występowaniem rozmaitych trudności (tzw. wąskie gardła) w różnych fazach projektowania, budowania i testowania nowych produktów terapeutycznych opartych o mRNA.
Telefon : 22 552 67 16
Email : biuro@analitykgenetyka.pl

Adres:

Analityk Genetyka sp. z o. o. sp. k.

Żwirki i Wigury 101

02-089 Warszawa

tel.: +48 22 552 67 16

fax: +48 22 552 67 30


tel. aplikacje:
+48 22 299 50 30

www.analitykgenetyka.pl