Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do lektury naszej najnowszej odsłony newslettera. W tym wydaniu skupimy
się na nowoczesnych narzędziach oferowanych przez firmę 10X Genomics oraz LevitasBio,
działających w obszarze analiz na poziomie pojedynczych komórek.
Kompleksowe profilowanie genomowe w onkologii
 
Kompleksowe profilowanie genomowe (CGP) kluczem do lepszego zrozumienia zmian na poziomie genetycznym oraz ich wpływu na ścieżki leczenia.
Materiały na żądanie
Epigenetyka
W ramach webinarium, Prof. Martin Widschwendter z University of Innsbruck & UCL dzieli się wiedzą na temat roli metylomu komórek szyjki macicy w przewidywaniu ryzyka i wczesnej detekcji raka jajnika. Natomiast dr Sonia Garcia-Calzon z Lund University przedstawia badania dotyczące metylacyjnych markerów ryzyka w cukrzycy typu 2 (T2D).
NovaSeq X - dostępne aplikacje NGS
Odkryj szeroką gamę aplikacji możliwych dzięki adaptacyjnej przepustowości i uproszczonemu interfejsowi w sekwenatorach z serii NovaSeq X.
NOWOŚCI OD PARTNERÓW
Visium HD Gene Spatial Gene Expression
transkryptomika przestrzenna z rozdzielczością na poziomie pojedynczej komórki!
Obecnie w badaniach biologicznych oraz medycznych technologia tranksryptomiki przestrzennej staje się kluczowym narzędziem, pozwalającym na analizę złożonych procesów z uwzględnieniem ich lokalizacji. Wraz z postępem w tej dziedzinie, badacze zdolni są przenikać przez bariery, które wcześniej ograniczały precyzyjną analizę ekspresji genów w skrawkach tkanek. Jednym z przełomowych rozwiązań jest technologia Visium Spatial Gene Expression, której wykorzystanie przyczyniło się do powstania wielu ważnych naukowych...
Nowa Era Wzbogacania Komórek
LeviSelect™ Kits z technologią lewitacji
Współczesne technologie analizy pojedynczych komórek przyczyniły się do znaczących postępów i odkryć w biologii translacyjnej. Jednakże, aby sprostać wysokim standardom jakości danych oraz ilości użytecznych informacji uzyskiwanych w każdym eksperymencie, konieczne jest ciągłe rozwijanie narzędzi do pracy z pojedynczymi komórkami. Jednym z kluczowych elementów wpływających na jakość danych uzyskiwanych z sekwencjonowania pojedynczych komórek są metody przygotowania próbek. Tradycyjne metody takie jak np. cytometria przepływowa lub wirowanie w gradiencie mogą powodować zmiany...

Telefon:22 552 67 16

Email: biuro@analitykgenetyka.pl

Analityk Genetyka Unrug Wójtowicz s.k.
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

www.analitykgenetyka.pl