Szanowni Państwo!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z promocji Visium CytAssist.

Standardowe technologie NGS pomimo swojego zawansowania i użyteczności, nie zawsze są w stanie dać odpowiedź na niektóre pytania, między innymi dotyczące heterogenności próbki, obecności różnych subpopulacji komórkowych oraz ich rozkładu przestrzennego np. na skrawku tkanki. Aby mieć dostęp do tego typu informacji, jednym ze sposób jest integracja technologii NGS z technologią sekwencjonowania na poziomie pojedynczej komórki lub transkrytpomiki przestrzennej.
W przypadku transkryptomiki przestrzennej do analizy można wykorzystać skrawki tkanek świeżych/mrożonych, utrwalonych w PFA lub FFPE. Otrzymane wyniki pozwolą na jakościową i ilościową analizę całego transkryptomu a dzięki temu na odkrywanie na przykład nowych biomarkerów, sposobów regulacji szlaków sygnałowych czy zmian w tkankach podczas procesów chorobowych. Między innymi może to doprowadzić do przełomowych odkryć w onkologii, immunologii lub w naukach podstawowych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani rozpoczęcie przygody z transkryptomiką przestrzenną, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną promocją.

Zakres promocji:
Zachęcamy do kontaktu i bliższego zapoznania się ze szczegółami promocyjnej oferty.
Oferta ważna do 30 czerwca 2023 roku.

Telefon: 22 552 67 16

Email: biuro@analitykgenetyka.pl

Analityk Genetyka Unrug Wójtowicz s.k.
Żwirki i Wigury 101
02-089 Warszawa

tel. aplikacje:
+48 22 299 50 30

www.analitykgenetyka.pl