Jesteśmy ludźmi, których należy pytać!
Jesteśmy dynamiczną firmą dostarczającą innowacyjne rozwiązania dla laboratoriów zajmujących się biologią molekularną. Doświadczenie zdobywaliśmy przez lata zarówno w pracy naukowej, jak i w firmach sektora biomedycznego.
"Naszym celem jest dostarczenie innowacyjnych rozwiązań laboratoryjnych w dziedzinie nauk biologicznych i medycznych."
Zależy nam, aby decyzje o wdrażaniu nowych technologii były podejmowane w sposób świadomy, a nowe urządzenia stawały się impulsem do dalszego rozwoju.
Wprowadzamy przyszłościowe technologie współpracując z wiodącymi producentami sprzętu laboratoryjnego. Specjalizujemy się w sekwencjonowaniu następnej generacji (NGS) oraz technologiach pokrewnych, generujących dużą liczbę danych.
(czyli jak pracujemy) Proponowane rozwiązania zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb przyszłego Użytkownika. Oprócz klasycznej opieki serwisowej, mocno stawiamy na wsparcie merytoryczne poprzez opiekę specjalistów aplikacyjnych. Pomagamy w doborze niezbędnej aparatury i odczynników tak, aby były optymalne dla danego laboratorium. Rozwiewamy wszelkie wątpliwości techniczne, prowadzimy szkolenia dotyczące preparatyki i obsługi systemów.
Wiedza czyni cuda!
Istotną rolę w naszej pracy stanowi edukacja. Poprzez liczne spotkania naukowe i wykłady, staramy się dotrzeć z wiedzą do każdej zainteresowanej osoby.